FAQ

  • Môžem si vytvoriť vlastnú samolepku, vlastné tričko alebo mikinu?

Samozrejme, stačí nás kontaktovať cez kontaktný formulár, mailom alebo telefonicky a prejdeme si Vašu požiadavku. Budeme sa snažiť Vám vyjsť v ústrety.

  • Z akého materiálu sú samolepky?

Všetky samolepky sú vyrábané zo samolepiacich fólií s dlhou životnosťou. Samolepiace fólie sú určené k polepovanie dopravných prostriedkov. Samolepke nevadia ani kefy v umývačke, ani výrazné zmeny teplôt alebo ďalšie nepriaznivé vplyvy vonkajšieho prostredia. Fólia sa však nesmie podstatne mechanicky namáhať (napr. lepiť pod stierač), lepiť na extrémne nerovné a hrdzavé miesta na karosérii, pretože sa tým výrazne znižuje jej životnosť a fólia má tendenciu sa odlepovať. Pri lepení treba postupovať podľa návodu priloženého pri objednávke.

  • Sú nálepky určené len na autá?

Samozrejme že nie :) Nálepkou si môžete ozdobiť čokoľvek iné. Napríklad: okno, notebook, hrnček, motorku a podobne. Nálepky sú zhotovené z kvalitného materiálu, ktorý priľne na akýkoľvek hladký povrch.

  • Prečo a ako platiť kreditnou alebo platobnou kartou?

Je to najpohodlnejší, najrýchlejší a najbezpečnejší spôsob, ako zaplatiť za naše nálepky. V porovnaní so zaslaním na dobierku ušetríte. V porovnaní s bankovým prevodom ušetríte čas, pretože v tomto prípade zasielame nálepky až po prijatí platby. Pri platbe kartou vidíme Vašu platbu okamžite a nálepky zasielame okamžite do výroby.

  • Kedy mi to príde?

Vzhľadom k tomu, že samolepky, textil aj ostatné výrobky na našej stránke sú vyrábané vždy na zákazku, nie je možné tovar expedovať obratom. Aby sme mali dostatočnú rezervu na výrobu, vyhradzujeme si maximálne päť pracovných dní na výrobu a expedíciu tovaru. V prípade, že si vyberiete platbu vopred prevodom, počítame výrobný čas počnúc dňom pripísania platby na náš účet. O expedícii tovaru ste informovaní e-mailom.

  • Zasielate na dobierku i do zahraničia?

Na dobierku do zahraničia nezasielame. Zasielame len do Česka a na Slovensko. Najpohodlnejšia, najrýchlejšia a hlavne zadarmo je platba kreditnou alebo platobnou kartou. Pri dokončovaní objednávky zvoľte spôsob platby kartou (Visa, Master card) budete presmerovaní na zabezpečenú stránku, odkiaľ vykonáte platbu kartou.

  • Ako správne nalepiť nálepku?

Návod ako správne nalepiť nálepku nájdete tu.

 

//