O nás

Sme rodinná firma, ktorá prevádzkuje internetový obchod s voľnočasovým a reklamným oblečením, nálepkami všetkých druhov, rôznymi darčekovými predmetmi, ale aj tlačovinami. V našej ponuke nájdete množstvo kvalitných produktov pre ženy, mužov aj deti. 

Samozrejme vieme vyrábať aj na zákazku, čo tvorí značnú časť nášho portfólia. Teda ak máte nápad na originálne tričko, mikinu, nálepku alebo čokoľvek iné, stačí sa na nás obrátiť, spravíme všetko, aby sme nápad zrealizovali. Máme dlhoročné skúsenosti s polepmi vozidiel, výkladov, v ponuke máme okrem produktov na eshope aj množstvo iných produktov pre B2B segment - tlačoviny /vizitky, letáky, plagáty, katalógy, zľavové kupóny a iné/, darčekové predmety /diáre, puzzle, keramické šálky, plechové hrnčeky, perá, zapaľovače, a iné/. 

 

Sídlime v Žiline, kde máme aj našu kanceláriu, v ktorej nás môžte kedykoľvek navštíviť a pozrieť sa, čo vyrábame, alebo si dať len kávičku. 

Nájdete nás na Tankeri /pumpa oproti Kinekusu, Kamenná 3, Žilina/ Sedíme na prvom poschodí. Len na stretnutie treba vždy volať vopred. Je to kancelária, nie predajňa :) nemusí tam byť stále niekto.

 

Od samého začiatku nášho podnikania je našim cieľom a poslaním ponúkať zákazníkom kvalitný tovar, z ktorého budú mať radosť a splní ich očakávanie. Postupnými krokmi neustále vylepšujeme e-shop, rozširujeme ponuku, počúvame spätnú väzbu, pracujeme s kritikou a snažíme sa veci robiť lepšie ako predtým. Každá objednávka je spracovaná s láskou. Tešíme sa na Vás :)

//