California Scents Car Scents Coronado Cherry

Dostupnosť Dostupné
€3,80 €3,30 €2,75 bez DPH
California Scents Car Scents Coronado Cherry
64e6b3268603bd6386437bfbf005e18d mm2000x2000
€3,80
Doprava Zdarma
DOPRAVA V SR ZDARMA
nad 75 €
Flexibilita - výroba nálepiek na mieru
VYSOKÁ FLEXIBILITA
výroba nálepiek na mieru
Telefonické objednávky
OBJEDNÁVKY CEZ TELEFÓN
0911 220 292 | info@liprint.sk
Overené zákazníkmi
GARANCIA SPOKOJNOSTI
overené zákazníkmi

Chcete vaše auto naplniť neopakovateľnou vôňou, ktorá vydrží naozaj dlho? Vyskúšajte jednu z najobľúbenejších z dielne slávneho amerického výrobcu California Scents. Unikátne spracovanie v podobe plechovky je zárukou bezpečného použitia a praktického designu. California Scents Car Scents Coronado Cherry budete cítiť až 60 dní. Vďaka zložkám na báze organických olejov je absolútne zdravotne nezávadná. Zahaľte sa vo vašom aute do očarujúcej vône a vychutnajte si každodenné cestovanie.

Nezameniteľná višňa

Coronado Cherry patrí k najobľúbenejším a zároveň najintenzívnejším vôňam z dielne California Scents. Tieto výrazné sladké višňové tóny naplnia interiér vášho auta až na 60 dní. Dokonale spríjemnia každodenné jazdy a efektívne eliminujú zápach.

Praktická vôňa do auta

Gélová vôňa ukrytá v plechovke poteší originalitou i praktickým využitím. Gél pozostáva zo 100-percentne prírodných olejov, takže je bezpečný a interiér vášho vozidla nezaplnia chemické zlúčeniny. Výhodou plechovky je tiež minimálne riziko poškodenia auta. Nehrozí znehodnotenie plastových súčastí či palubnej dosky v dôsledku úniku gélu.

Spoľahlivá kvalita

Vône v plechovke z dielne amerického výrobcu California Scents patria medzi motoristami k mimoriadne obľúbeným. Táto značka uviedla ako prvá na trh osviežovač vzduchu na báze prírodných olejov. Produkty California Scents sú ohľaduplné voči životnému prostrediu, vynikajú kvalitou a patria k zdravotne nezávadným.

//