4detailer ULTRA FOAM

Dostupnosť Dostupné
€9,50 –20 % €7,60 €6,33 bez DPH
4detailer ULTRA FOAM
135889 4detailer ultra foam
Akcia
€9,50 –20 %
DOPRAVA V SR ZDARMA
nad 50 €
LIPRINTCLUB
vernostné zľavy
GARANCIA SPOKOJNOSTI
overené zákazníkmi
VRÁTENIE TOVARU
do 14 dní

ULTRA FOAM je aktívna pena vytvorená na báze nanočastíc, ktoré účinne rozbíjajú nečistoty a znižujú povrchové napätie. Podporuje účinné predumytie.


Má neutrálne PH a čistiace tenzidy obsiahnuté v kompozícii zmäkčujú nečistoty pri zachovaní umývaných povrchov. Pena je skvelá na tvrdé nečistoty.


Výrobok je bezpečný pre akýkoľvek typ čisteného povrchu, ako aj pre vosky a tmely. Pri dodržaní odporúčaných koncentrácií je pena hustá, stabilná a bohatá.


Je ľahké ho opláchnuť, vďaka čomu je práca rýchla a príjemná. Vďaka vysokej koncentrácii produktu je použitie veľmi efektívne.


Spôsob použitia


Koncentrovaný výrobok. Roztok naneste na čistený povrch ručným rozprašovačom, vysokotlakým napeňovačom alebo penovým systémom. Vyberte si koncentráciu, ktorá vám vyhovuje, v závislosti od typu napeňovača, prietoku vody a požadovaného účinku. Naneste penu a nechajte niekoľko minút pôsobiť, nenechajte ju zaschnúť. Umytý povrch opláchnite pod vysokým tlakom. Nepoužívajte prípravok na horúci lak. Nenanášajte na priamom slnku. Odporúčané riedenie od 1: 5 do 1:10 pre napeňovače na vysokotlakovom čističi a 1: 100 až 1: 250 pre ručné napeňovače. Pri práci používajte ochranné rukavice.


1L alebo 5L flaša

Dodatočné parametre

Kategória: 4Detailer
"#sizes_table#hidden":
// //