4detailer ULTRA FOAM aktívna pena

Objem (litre)
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Dostupnosť Dostupné Dostupné Dostupné Zvoľte variant
€9,50 €42 od €6 –26 % –28 % - až –28 % €7 €30 €6 od €6 €5,83 bez DPH €25 bez DPH €5 bez DPH od €5 bez DPH
4detailer ULTRA FOAM aktívna pena
4detailer ULTRA FOAM (Objem 5 litrov)
Akcia
€9,50 €42 od €6 –26 % –28 % - až –28 %
Doprava Zdarma
DOPRAVA V SR ZDARMA
nad 75 €
Flexibilita - výroba nálepiek na mieru
VYSOKÁ FLEXIBILITA
výroba nálepiek na mieru
Telefonické objednávky
OBJEDNÁVKY CEZ TELEFÓN
0911 220 292 | info@liprint.sk
Overené zákazníkmi
GARANCIA SPOKOJNOSTI
overené zákazníkmi

ULTRA FOAM je aktívna pena vytvorená na báze nanočastíc, ktoré účinne rozbíjajú nečistoty a znižujú povrchové napätie. Podporuje účinné predumytie.

Má neutrálne PH a čistiace tenzidy obsiahnuté v kompozícii zmäkčujú nečistoty pri zachovaní umývaných povrchov. Pena je skvelá na tvrdé nečistoty.

Výrobok je bezpečný pre akýkoľvek typ čisteného povrchu, ako aj pre vosky a tmely. Pri dodržaní odporúčaných koncentrácií je pena hustá, stabilná a bohatá.

Je ľahké ho opláchnuť, vďaka čomu je práca rýchla a príjemná. Vďaka vysokej koncentrácii produktu je použitie veľmi efektívne.

Spôsob použitia

Koncentrovaný výrobok. Roztok naneste na čistený povrch ručným rozprašovačom, vysokotlakým napeňovačom alebo penovým systémom. Vyberte si koncentráciu, ktorá vám vyhovuje, v závislosti od typu napeňovača, prietoku vody a požadovaného účinku. Naneste penu a nechajte niekoľko minút pôsobiť, nenechajte ju zaschnúť. Umytý povrch opláchnite pod vysokým tlakom. Nepoužívajte prípravok na horúci lak. Nenanášajte na priamom slnku. Odporúčané riedenie od 1: 5 do 1:10 pre napeňovače na vysokotlakovom čističi a 1: 100 až 1: 250 pre ručné napeňovače. Pri práci používajte ochranné rukavice.

1L alebo 5L flaša

Dodatočné parametre

Kategória: Autokozmetika
"#sizes_table#hidden":
//